محل تبلیغات شما

امروز شنبه 27 مهرماه 1392 بازدیدی از شهرستان زیبای سیریک داشتم که برایم بسیار جالب بود در ابتدای صبح در اداره آموزش و پرورش شهرستان سیریک حضور پیدا کردم و با استقبال گرم پرسنل شریف و نجیب آنجا مواجه شدم بعد از صرف صبحانه به اتفاق ریاست محترم اداره بازدیدی از مدسه ی نمونه دولتی دخترانه این شهرستان داشتم و دقایقی را برای بچه ها صحبت کردم. در ادامه به سالن زیبایی رفتیم و برای جمع تقریبا  300 نفری دانش آموزان آنجا سخنرانی داشتم که در باب دستاوردهای علمی جمهوری اسلامی و بویژه دستاوردهای هسته ای کشور صحبت کردم. بعد از اتمام این برنامه بازدیدی از شهرداری سیریک داشتم و فرصتی برای دیدار با مهندس سعدینی شهردار محترم سیریک دست داد که تبادل نظر صورت گرفت و بحثهای مهمی مطرح گردید. در پایان این روز بعد از صرف ناهار به مقصد رودان حرکت کردیم. نتیجه ی مهمی که این سفر و دیدار با مردم  شریف این شهرستان برای من داشت این بود که این شهرستان سرشار از پتانسیلهای انسانی و منابع طبیعی بکری است که قابلیت شکوفایی دارند و در صورت استفاده بهینه از این منابع آینده ی درخشانی را برای این شهرستان متصور هستم.

انتصاب یک هرمزگانی به عنوان مشاور علمی رییس شورای عالی استانهای کشور

دکتر فرهادی: حضور هرمزگانی ها در وزارتخانه ها ضمانت پیشرفت استان است

مذاکرات هسته ای و وظیفه ی ما در قبال آن

شهرستان ,سیریک ,داشتم ,ی ,بازدیدی ,مهمی ,این شهرستان ,بازدیدی از ,بعد از ,دیدار با ,داشتم که ,شهرستان زیبای سیریک

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

John's notes خاطرات یک انترن :) چاپ انواع استیکر تبلیغاتی اسکله اینترنتی لنگرسل | خرید اینترنتی ارزان کم رنگ pasdenimar Tommie's notes baldiffchicad ...::مهــــدویت::... polarenti