محل تبلیغات شما

به گزارش جنوب ایران، در بخشی از این حکم که به امضای دکتر غلامرضا بصیری پور رییس شورای عالی استان های کشور رسیده؛ آمده است:

توفیق همکاری با فرهیخته ایی چون جنابعالی برای جامعه شوراییان فرصت ارزشمندی است که جایگاه دانایی محوری در سطوح مختلف شورایی ارتقاء یابد . در همین راستا نظر به مراتب تعهد و سوابق علمی ومدیریتی ، جنابعالی را به عنوان مشاور رییس شورای عالی استان های کشور در امور علمی منصوب می نمایم.امید است با توفیقات الهی اتکا به ایمان ، دانش و تجربیات گران سنگتان همواره منشاء خدمات موثر برای کشور بوده و با عنایت خاصه ائمه اطهار (س) در جهت تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و اهداف نظام شورایی موفق باشید.

گفتنی است: دکتر منصور فرهادی عضویت در انجمن هسته ایی ایران ، عضویت در انجمن اپتیک و فوتونیک ایران، عضویت در باشگاه پژوهشگران جوان ، عضویت انجمن مولفان و نویسندگان هرمزگان ، عضویت در سازمان بسیج اساتید استان هرمزگان را در کارنامه علمی خود دارد.

وی در حال حاضر ریاست شورای اسلامی استان را بر عهده داشته و در شورای آموزش و پرورش ،شورای پشتیبانی سوادآموزی استان نیز عضو می باشد.

انتصاب یک هرمزگانی به عنوان مشاور علمی رییس شورای عالی استانهای کشور

دکتر فرهادی: حضور هرمزگانی ها در وزارتخانه ها ضمانت پیشرفت استان است

مذاکرات هسته ای و وظیفه ی ما در قبال آن

شورای ,استان ,، ,عضویت ,علمی ,کشور ,عضویت در ,رییس شورای ,شورای عالی ,، عضویت ,های کشور

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشقِ منحصر به فرد(בست نوشته هاے بی جاלּ مـטּ) race1-dokhimaghror پایان نامه های رشته مدیریت توحید سنگ شکن تولید کننده قطعات سنگ شکن آندن پارس اتحاد نماینده رسمی محصولات شرکت بوتان و ایران رادیاتور -کادوس لوله - آرین پایپ در شهر رشت deterede دلاوران ایران زمین magquewewic ارتباطات آنگونه که من دوست دارم اندیشه کنم.